Erk Çevre

Endüstriyel Ekipmanların Temizliği

Dolum Tesisleri, Fabrikalar, Endüstriyel tesislerde kullanılan kimyasal ürün ve atıkların stoklandığı, transfer işlemlerini yaptıkları Tank, Silo, Kolon, Dram, Fırın, Kazan ve Reaktör gibi ekipmanların temizlenmesi işlemi ERK ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ tarafından verilen nitelikli hizmetlerdendir.

Eğitimli ve deneyimli personellerimizle çalışma ortamında oluşabilecek her türlü risk faktörleri değerlendirilir. Bu çalışmaya göre İş Sağlığı ve Güvenliği kriterlerinin gerektirdiği ekipmanlar kullanılarak metot belirlenip uygun kimyasal çözüler veya çağın teknolojisinden faydalanarak Endüstriyel Ekipmanların tam kapasite çalışabilmesi için kaba ve ince temizliklerini yapar hazır hale getiririz.

‘’Ayrıca Kolon ve Dram içerisinde yer alan yardımcı malzemelerin ( Rushıng, Katalizör, Kil, Tuz, Aktif Karbon vb.) dolum ve boşaltımı uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.’’

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri
Endüstriyel Temizlik Hizmetleri
Erk Çevre

Eşanjör ve Boru Hatları Temizliği

Elektrik Üretim Tesisleri, Kimyasal Prosesler, Fabrikalar ve Endüstriyel Tesislerde ısıtma, soğutma sistemlerinde, ürünlerin geçişini sağlayan eşanjör ve boru hatlarında oluşan korozyon, kireç, tortu ve ağır yağ tabakalarının temizlenmesi işlemleri ERK ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ tarafından verilen nitelikli hizmetlerindendir.

Tesislerin tam kapasite çalışabilmesi ve bakım maliyetlerinin azalması için belirli periyotlarda ekipmanların temizlenmesi gerekmektedir.

Uzman kadromuz, son teknoloji makine parkurumuzla mekanik ve kimyasal temizlik yöntemleri ile eşanjör ve boru hattı temizliklerinde profesyonel hizmet sunmaktayız.

Erk Çevre

Kanal Açma, Endüstriyel Havuz ve Beton Saha Temizliği

Fabrikalar ve Tesislerde zaman içerisinde veya operasyonlardan kaynaklı iç ve dış ortamlarda verimliliği düşüren veya çalışma ortamında güvenli çalışmaya engel olabilecek iç, dış kirlilikler oluşmaktadır.

Tesislerinizde bulunan beton saha, kanal ve endüstriyel havuzlarınızda oluşan kirlilikleri Erk ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ olarak uzman kadromuzla planlaması yapılarak tesisinizin ve sahanızın uygunluk durumuna göre güvenlik önlemleri alınarak kullanılması gereken ekipman veya kimyasal çözücüler kullanarak kaliteli endüstriyel temizlik hizmeti sunmaktayız.

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri